Klasyczny styl i ponadczasowa elegancja ozdobnej donicy polietylenowej

Настройки группы

Участники

Klasyczny styl i ponadczasowa elegancja ozdobnej donicy polietylenowej
Категория:
Создана:
08.07.2021
Администраторы группы:

Unikatowy wyróżniający się design donicy polietylenowej ozdobnej, która została zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylweta donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń. Fantazyjna forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Natomiast tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.

Kompozycje roślinne w donicach ozdobnych pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Dopasowując donicę do charakterystyki rośliny można w prosty sposób uzyskać oryginalną kompozycję, która zagwarantuje modną i łatwą w codziennym użytkowaniu dekorację kwiatową. Ogromny asortyment donic wykonanych z tworzywa sztucznego tz. polietylenu, daje wiele możliwości, których ograniczeniem aranżacyjnym pozostaje jedynie wyobraźnia.

Donice gabinetowe ozdobne - doskonałe miejsce dla Twojej rośliny. 

Świetnie wyglądają ustawione blisko siebie. Donice ozdobne proponujemy w wielu różnych kolorach: od klasycznych, białych, czarnych i szarych, po bardziej kolorowe wersje żółte, czerwone czy zielone. Te designerskie produkty pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do obejrzenia innych produktów z naszego asortymentu. Zobacz dodatki, które podkreślą urok każdego miejsca.

Donice plastikowe z tworzywa sztucznego w nowoczesnym matowym wykończeniu. Donice występują w dwóch rozmiarach i różnych głębokościach dna, co pozwoli na dopasowanie ich do roślin o zróżnicowanych wymaganiach. Donice plastikowe to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.

Stylowe donice plastikowe do wnętrz i na zewnątrz to nowoczesne donice ogrodowe o szerokim spektrum zastosowania.

Przedstawiona forma donicy stylowej w formie koła stanie się gustowna dla każdego, kto poszukuje prostoty zachowanej w klasycznych barwach i odcieniach o zróżnicowanej kolorystyce. Proponujemy wyjątkowe donice z polietylenu zewnętrzne, które doskonale eksponują rośliny, a zarazem pozostają niebanalnym sposobem na aranżację wnętrza. Surowe wykończenie oraz geometryczny charakter wystarczy, aby stworzyć wyjątkowe kompozycję w eleganckich donicach.

Пока ещё нет объявлений.
Пока ещё нет обсуждений в этой группе. Начните общение первым!