Mini ogród zewnętrzny w donicach nowoczesnych

Настройки группы

Участники

Фотоальбомы

Mini ogród zewnętrzny w donicach nowoczesnych
Категория:
Создана:
08.07.2021
Администраторы группы:

Wiele osób lubi mieć własny ogród z kolorowymi, pachnącymi kwiatami. Nie musisz się bez niego obejść czy zimą. Gdy znowu zrobi się chłodniej, warto założyć tzw. mini ogródek wewnętrzny i wiedzieć co to jest i jak działa i opracować spójnąę.

Ogród wewnętrzny wnosi splendor ogrodu do Twoich czterech ścian. Oczywiście teraz dosyć w 10 meczach doniczki. Prawda jest, że istnieje klasyczna doniczka "w pomieszczeniu", a wokół roślina sumieniczy. Z kolei wewnętrzny wewnętrzny nie odnosi się do pojedynczych roślin, ale raczej do bardziej rozplanowanych terenów zielonych z różnymiami roślin. Różnorodność zewnętrznego ogrodu ozdobnego czy kuchennego odszukać w sprawie mniejszej formie wnętrz jesteśmyu. Istnieje szeroka gama projektów ogrodów na zewnątrz, od angielskiego trawnika ozdobnego, przez "odrapany" dziki do dobrze zorganizowanego ogrodu kuchennego. Różne formy ogrodów wewnętrznych w znacznie się różnią. Mniej jednak chodzi o użytkowania, tj rodzaju. obszar jako ozdobny lub użytkowy, a o wiele bardziej o, sposób w jaki niejednorodna struktura różnych roślin w czasie mikrosystem na najmniejszej przestrzeni.

Bardzo prostą i równie powszechną formą ogrodów wewnętrznych są skrzynki na kwiaty, które tworzą niejako płynne przejście od zwykłej doniczki do "mini ogrodu". Wykonane w szerokiej gamie kształtów i materiałów, oferują więcej miejsca doniczka i mogą na przykład łączyć cały parapet, tworzącą powierzchnię do sadzenia. W nich uprawiać klasyczne rośliny doniczkowe, ale tylko mniejsze rośliny ogrodowe, a nawet łączyć sobą sobą, zupełnie nowy tworząc wygląd.

Ważne jest, aby istniejące rośliny, mimo rzekomo dużych przestrzeni, nie musiały walczyć z drapieżną konkurencją i był odpowiednio zaopatrzone mamy wszystkie niezbędne zapasy – tj. woda, światło i składniki. Łatwo jest całkowicie obsadzić istniejącą przestrzeń i pozostawiać roślinom, które zwykle zwykle zwykle zwykle zwykle powiększają się pod względem wielkości i objętości, miejsce na własny rozwój. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz pozwolić sobie na kwitć w skrzynce na kwiaty i ciesz sięi warzywami domowymi zimą.

Inne powszechną formą ogrodu wewnętrznego są butelki. Oznacza do nie tylko klasyczne butelki o wyprostowanym kształcie, krótkich korpusie i bardzo wąskiej szyjce. Dużo może nadają się tu raczej z modeli z dużą objętością brzucha, jak na przykład znane z rolnictwa koszykowe butelki. Ogrody butelkowe różnią się od wszystkich innych ogrodów wewnętrznych jednej rzecz. Ogrody butelkowe mają tylko ograniczona powierzchnia sadzenia, ale są ogrodzone i odgraniczone ze wszystkich stron. Butelki wyznaczają jasne granice w odniesieniu do objętości korzenia, objętości liści i dostępnych zasobów.

Wybór i skład pożądanych roślin są zatem szczególnie ważne w ogrodach butelkowych. Ponieważ zbyt łatwo łatwo doli roślina może wpłynąć na cały system ogrodowy na ograniczonej przestrzeni. Wąska szyjka butelki do 2019 r. – w razie potrzeby – roślin wymiana. Regularne przeprojektowanie miniaturowego ogrodu jest, w przeciwieństwie do bardziej otwartej formy ogrodu wewnętrznego, możliwe tylko w ograniczonym zakresie.

Ogrody wertykalne bardzo łatwołożyć ć w formę dla wielu osób z niewielką wiedzą ogrodniczą posługującą się terminem "wiszący kosz". Ostatecznie oba rodzaje ogrodnictwa mają te same podstawowe: cechy zamiast wykorzystywać przestrzeń poziomo, różne rośliny są układane jeden na lek. Można zrobić zrobić w formie formie formie formie formie formie i etażerki lub w formie wiszących koszy, koszyczków lub garnków. Ta forma ogrodnictwa jest znana tylko np. z wertykalnego ogrodu ziołowego, w wielu nowoczesnych kuchniach.

Inna forma szkółki pionowej, w przeciwieństwie do wariantów wiszących z ułożonymi w stos, poziomymi powierzchniami do sadzenia, może tylko tak: Jeśli podłoże jest ułożone pionowo i, na zabezpieczone rurą lub siatką, do podłoże może zrobić z boku lub pod kątem. Uprawiaj różnorodne rośliny na górze. Stwarza do prawdziwych obszarów sadzenia z niezliczonymi możliwościami. Na przykład w wypełnionej glebą plastikowej tubie z bocznymi wylotami roślin sałata może być uprawiana i uprawiana w ograniczonej przestrzeni. Dzięki podlewaniu z wszystkich najlepszych są rośliny są niezawodnie zaspokojone na ograniczonej przestrzeni i wspaniale się rozwijają.  Nowoczesne donice do salonu podszeć samemu zaprojektować ogród wystrowy. Należy najpierw pomyśleć o wielu możliwych roślinach, które w trybie "zawsze" i do wzbogacać przestrzeń życiową. Jednak przed założeniem samych roślin na "techniczne" elementy miniaturowe ogrodów, które prowadzą prowadzić w donicach ozdobnych. Rozsądnie – tak tylko doleż do zajmować się roślinami ogrodowymi przez cały rok, a zwłaszcza latem.

Пока ещё нет объявлений.
Пока ещё нет обсуждений в этой группе. Начните общение первым!