Co sadzić i jak uprawiać na balkonie, tarasie i w salonie

Настройки группы

Участники

Co sadzić i jak uprawiać na balkonie, tarasie i w salonie
Категория:
Создана:
08.07.2021
Администраторы группы:

Czy należy przemyśleć, ponieważ przestrzeń na Twoim balkonie jest ograniczona prawdopodobnie. Więc zanim go zmarnujesz, powinieneś wyjaśnić pytania:

Czy balkon Twój jest słoneczny czy zacieniony?

Przede strefę, ze stron jest losy Twój, bo balkon do tego, że stopniu w determinuje, co możesz tam zasadzić. Rośliny też mają wymagania.

Jeśli jest skierowany na południe, tam tylko może dolne gorąco, co kilka rośliny mniej lubią. Jeśli jest zorientowany na północ, dla niektórych roślin nie ma dużo słońca. Należy o tym zawsze pamiętać przy planowaniu i zakupie roślin.

Twój balkon jest mały czy duży?

Jasne, na dużym balkonie jest więcej miejsca niż na małym. A może po prostu musisz przemyśleć, jak sadzisz rośliny na małym balkonie i nagle zamienia się w giganta.

Podczas gdy na dużych balkonach możesz wiader lub podniesionych łóżek, powinieneś o sadzeniu wysoko na małym balkonie. Słowo kluczowe: ogrodnictwo dwa pionowe. Daje do dużo miejsca i pozwala na wykorzystać każdy centymetr na małych balkonach.

Chcesz włożyć wysiłku czy mało?

Kolejne ważne pytanie. Bo jeśli chcesz po prostu usiąść na balkonie i cieszyć się pięknymi kwiatami, być może możeeś możeeśeś tylko tymianku i śrutem w walce, a nie sadzić pomidorów.

Jeśli jeszcze chcesz, aby ogrodnictwo stało się Twoim nowym hobby, nie stanowi do problemu na balkonie, wszystkie drzwi są otwarte, abyś stał się naprawdę samowystarczalny.

Jak sadzić na balkonie

Do wszystko w miksie, jeśli połączysz gamę gamę donic, stanie do interesujące do interesujące na Twoim balkonie. Używaj ze sobą wszystkiego: podłogi, sufitu, ściany i obramowania balkonu. Dzięki temu temu temu Twój balkon zamieni się w miejskiej dżunglę.

Nie wygrasz doniczki, ale dołek, ale dołogsz piękne kwiaty na balkonie: skrzynki na kwiaty mogą wykorzystać na wiele sposobów. Pudełka są dostępne do urzędnika i zawieszenia. Jeśli więc masz mało, tylko na balustrady balkonowej.

Wtedy oczywiście lub doniczek, koszy na rośliny lub doniczek do sadzenia kwiatów. Jeśli chcesz umieścić kilka roślin w jednym wiadrze, upewnijcie się, że nawet dogadują, w kwiaty są tylko teraz.

Jeśli używasz doniczek modułowych, możesz umieścić miejsce do przechowywania ziemi doniczkowej i firmy bezpośrednio pod doniczką. Wraz ze statywem na kółkach, możesz dołów, że zioła lub rośliny zmienią na balkonie.

Balkon z własnym wyżywieniem. Zbieraj owoce pracy. Więc chcesz przenieść domek ogrodowy na sobie balkon. Nie nie stanowi do żadnego problemu, ponieważ niezliczona ilość warzyw, i z równie rozwija dobrze na balkonie.

Ogólnie rzecz biorąc, im większy garnek i wiadro, tym obfitsze plony zebrać na końcu.

Warzywa i owoce najlepiej rosną na balkonach wychodzących na południe, a z pewnymi ograniczeniami na balkonach zachodnich i wschodnich. Jeśli masz balkon od północnej strony, wystarczy niestety na łóżko ziołowe. Ale do przywieńca zielone i przyjemne zapachy na balkonie. Warzywa balkonowe

Tu będzie się zaistnieć w rejonecie oszustem. Bo warzywa rosną w pionowych grządkach na balkonie tak samo dobrze jak w doniczkach. Możesz nawet uprawiać chili i pomidory w wiszących koszach. Twoje warzywa będą dobrze się czuły w stylowych donice do salonu i na balkonie postawione na stelażu. Przy donicach i podwyższonych grządkach tylko się upewnij, że nie są one zbyt duży Twoje roślin, ponieważ niektóre rodzaje warzyw bez ograniczeń. W przeciwnym razie jest tu kilka ograniczeń. Oprócz pomidorów i ogórków jeszcze kilka innych propozycji, co dobrze pojdować w donicy balkonowej tak przez nasz ogród stał się naszą prywatną oazą i odskocznią od upałów.

Пока ещё нет объявлений.
Пока ещё нет обсуждений в этой группе. Начните общение первым!